Augstvērtīgs fasādes materiāls – 100% krāsots masā. Krāsošana masā piešķir plāksnei “antivandālas” īpašības. Sīkie skrāpējumi uz virsmas nav redzami,bet lielos skrāpējumus var viegli novērst slīpējot. Plāksnes virspusē redzamas smalkas, dzīvas dzīsliņas un gaiši punkti, kas piešķir plāksnei īpašu “smilšu” efektu. Pie alumīnija apakšsistēmas plāksnes stiprina ar kniedēm, un tās spēj padarīt ēkas fasādi ne vien pievilcīgu un aizsargāt sienas pret lietu un sniegu, bet pretojas arī vēja brāzmām, pilsētas ielu trokšņiem, saulei un salam, nodrošinot ēkā klusumu un komfortablus klimatiskos apstākļus.

TECTIVA plāksnes iztur jebkurus laika apstākļus. To virsmu aizsargā caurspīdīgs hidrofobs impregnants, tādējādi tās ir noturīgas arī pret jebkura veida netīrumiem. TECTIVA šķiedrcementa plāksnes izmanto daudzstāvu ēku (biroja ēku, dzīvojamo namu, municipālo iestāžu) apdarei.
TECTIVA izmantošana daudzstāvu ēku cokolu un atsevišķu fasādes elementu apdarei ļaus padarīt to izskatu estētiskāku, atmiņā paliekošu, nodrošinās konstrukcijām ilgu kalpošanas laiku vājāk aizsargātajās vietās.